صنعتی پارس خزر

محصولی ثبت نگردیده است !
                                                                                        شركت صنعتي پارس خزر در يك نگاه
در اسفند ماه 1347 با مشاركت و همكاري فني كارخانه توشيباي ژاپن، شركت پارس توشيبا فعالیت خود را در استان گیلان آغاز کرد. در آبان ماه سال 1361 نام شركت پارس توشيبا به شركت صنعتي پارس خزر تغيير يافت. درحال حاضر شركت صنعتي پارس خزر به عنوان بزرگترين توليد كننده لوازم خانگي برقي کوچک در ايران، به صورت سهامي عام به فعاليت خود ادامه مي دهد و سهام آن در سازمان بورس اوراق بهادارنيز عرضه می شود. اين شركت همچنين يكي از اركان شركت سرمايه گذاري پارس توشه مي باشد. خشنودی مشتریان، طراحی و توسعه محصولات جدید و تلاش در شکوفایی ایران عزیز، سرلوحه فعالیت شرکت است.
محصولات شرکت:
شركت صنعتي پارس خزر 20 گروه محصول در 147 مدل با كيفيت مرغوب توليد و روانه بازارهاي داخلي و خارجي مي كند. محصولات توليدي شركت عبارتند از: 23 مدل پلوپز،20 مدل پنكه،10 مدل جاروبرقي، 11 مدل توستر،9 مدل چرخگوشت، انواع آبميوه گيري، غذاساز، پنكه سقفي، جاروشارژي، بخاري برقي، اتو، چاي ساز، ساندويچ ساز، كباب پز، تصفيه آب، تصفيه هوا، تخم مرغ پز، سشوار، ترازوي ديجيتال و ترازوي بدن.
شركت پارس خزر مفتخر است با افتتاح و بهره برداری از فروشگاه الکترونیک به آدرس http://shop.parskhazar.com و فروشگاه های اختصاصی در تمامي استان های کشور، تمامي محصولات خود را در اختيار مشتريان گرامي قرار دهد.
گواهی نامه ها و افتخارات شرکت:
افتخارات و موفقیت های کسب شده شرکت صنعتی پارس خزر در قالب تندیس ها ، تقدیرنامه ها ، گواهینامه ها و سپاس نامه ها از جمله دستاوردهای مهم مدیریتی این شرکت به شمار می آید که طی لیست افتخارات و موفقیت های کسب شده شرکت صنعتی پارس خزر می توانید در اینجا مشاهده نمائید.
 
مزیت های رقابتی شرکت:
شرکت صنعتی پارس خزر با توسعه شبکه خدمات پس از فروش گسترده وبا بیش از 350 مرکز مجاز در کلیه شهرهای کشور، به مدت 10 سال از کلیه محصولات خود پشتیبانی کرده، و 25 ماه خدمات پس از فروش رایگان و 2 ماه خدمات تعويض محصول به مشتریان ارائه می کند.
شرکت های همبسته شرکت صنعتی پارس خزر:
شرکت پارس خزر به منظور تکمیل فعالیت های خود از خدمات چندین شرکت همبسته نیز استفاده می کند. انجام خدمات انبارداری، توزیع و خدمات پس از فروش را شرکت بازرگانی پارس شید بر عهده دارد. تولید قطعات پلاستیکی مورد نیاز از طریق شرکت خزر پلاستیک انجام می شود، خزر پلاستيك یکی از چندین شرکت بزرگ فعال و متخصص تولید قطعات پلاستیکی لوازم خانگی و خودروسازی به شمار می رود. کیفیت موتورهای مورد استفاده در لوازم خانگی کوچک نظیر پنکه، جاروبرقی،چرخ گوشت و آبمیوه گیری، با تمرکز تولید در شرکت خزر سینتک تامین می شود و در نهایت وظیفه طراحی لوازم خانگی به صورت " از ايده تا محصول " را شرکت طراحی و مهندسی پارس زرآسا به عنوان اولین و مهمترین قطب پردازش ایده های نو در این زمینه، بر عهده گرفته است.

ورود اعضا

* پست الکترونیک(نام کاربری):
* کلمه عبور:

جدیدترین محصولات

تالار گفتگو